Kolimátor Valiant Tactical PoitSight Red/Green Dot - Kolimátor Valiant Tactical PoitSight Red/Green Dot

Nacházíte se zde: Domovská stránka / PLYNOVÉ PISTOLE OPTIKA / Plynové pistole Kolimátory / Kolimátor Valiant Tactical PoitSight Red/Green Dot  
Kolimátor Valiant Tactical PoitSight Red/Green Dot - Kolimátor Valiant Tactical PoitSight Red/Green Dot
Výrobce Valiant
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 1198 Kč
Cena s DPH: 1450 Kč

Popis produktu

Kolimátor Valiant Tactical PointSight Red/Green Dot je taktický zaměřovač, který nahrazuje hledí a mušku a slouží k rychlému zaměření cíle.

Kolimátor Valiant Tactical PointSight Red/Green Dot se vyznačuje především svoji taktickou celozavřenou kostrukcí, která je celá pogumovaná a je umístěna na vyvýšené montáži. Výhodou jsou také taktická mířidla, která jsou umístěna na horní části kolimátoru.   

Tento kolimátor má záměrný bod ve tvaru tečky, u které můžete volit mezi červenou a zelenou barvou. Výhodou je možnost zvolení správné intenzity podsvícení, která Vám bude vyhovovat. Tlačítko pro regulaci intenzity je umístěno na boční straně kolimátoru a má na sobě stupnici od 1 do 5.

Samozřejmostí je možnost nastavování záměrného bodu, jak horizontálně, tak vertikálně a to pomocí zakrytých komínků na kolimátoru.

Napájení kolimátoru zabezpečují dvě baterie LR936. Kolimátor Valiant Tactical je vybaven montáží na lištu 22mm.

Praktická zkušenost: Kolimátor je opravdu výborná pomůcka pro rychlé zaměření cíle. Typ Beast je vhodný na dlouhé zbraně díky svým větším rozměrům a vyšší váze. Jeho robustní konstrukce zaručuje dostatečnou odolnost.
kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
plynova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Vzduchovky

 

25.7 %

Vzduchové pistole

 

20 %

CO2 pistole

 

17.6 %

Flobertky

 

17.6 %

Plynovky

 

19.2 %

celkem hlasů: 7879

nejprodavanejsi