Vzduchová pistole Umarex Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm - Umarex Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / PLYNOVÉ PISTOLE PODLE CENY / Plynové pistole do 4000 Kč / Umarex Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm  
Vzduchová pistole Umarex Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm - Umarex Smith&Wesson M&P 9C černá cal.9mm
Výrobce Umarex
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 40 Kč
Cena bez DPH: 3959 Kč
Cena s DPH: 4790 Kč

Popis produktu

Jedná se repliku amerického modelu SW MP Compact s označením 9c. Nezvyklé hranaté tvary jsou netradiční a pro mnohé úživatele velmí zajímavé. Pistole je vyrobena z kombinace kovu a tvrzeného polymeru, který dnes v hojné míře využívají výrobci ostrých zbraní. Ideální pro snížení hmotnosti zbraní. Samozřejmostí je kovový vnitřek. ??Verze je v módu poloautomat, stejně tak jak u ostré vezre, tudíž je nutno vždy před prvním výstřelem natáhnout závěr, kdy se vám do komory dostane náboj a poté již můžete vystřelit.

Dále již můžet mačkat spoušť pro jednotlivé výstřely, než vám dojdou náboje v zásobníku. Spoušť je podle modelu Military Police 9c Single Action, což znamená že při zmáčknutí spoušťě nedochází k natažení kohoutu.

??Zvláštností je že pistole není vybavena klasickou manuální pojistkou, a tudíž je nutno dbát opatrnosti při zacházení s pistolí. Jedná se o volně prodejnou plynovou zbraň od 18ti let, která má uprostřed hlavně přepážku a tudíž je možno střílet pouze startovací a plynové náboje. Pistole je balena v plastovém kufříku, který obsahuje nástavec pro pyrotechniku. Navíc je součástí čistící kartáček.

Praktická zkušenost: jedná se o zajímavý model, s netradičními tvary. Pistole ma kratší pažbičku a proto nemusí vyhovovat každému střelci. Zpracování je na velmi dobré úrovni.

Videa (video je pouze ilustrativní):

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
plynova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Vzduchovky

 

25.5 %

Vzduchové pistole

 

20 %

CO2 pistole

 

17.5 %

Flobertky

 

17.4 %

Plynovky

 

19.6 %

celkem hlasů: 7109

nejprodavanejsi